POWRÓT
     2017-09-01 00:00:00

Mrok wokół wizyty Bronisława Komorowskiego w Raciborzu.


Na stronach jednego z lokalnych portali raciborskich ukazała się krótka wzmianka (zaledwie dwa zdania) oraz płatna reklama promująca wrześniową wizytę byłego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w Raciborzu.

Można odnieść wrażenie, iż organizatorom wydarzenia, prawdopodobnie nie zależy na dotarciu do jak najszerszego grona zainteresowanych, bowiem w procesie informacyjno-promocyjnym pominięto kilka tytułów prasowych.

Zarówno zapowiedź, jak i reklama, do dzisiejszych godzin porannych nie ukazały się na portalach: nowiny.pl, raciborz.com.pl, raciborek.pl, vanessa.fm, a także toportal.pl, w ramach którego prowadzone są profile m.in. komorowski.toportal.pl oraz prezydent.toportal.pl.

W konsekwencji zaistniałych okoliczności, jak do tej pory informacja o wspomnianej wizycie dotarła tylko do wybranych grup społecznych.

Z opublikowanej reklamy wynika, iż organizatorem wizyty jest Klub Obywatelski Racibórz, o którym niewiele wiadomo, a zapytani przez redakcję członkowie Platformy Obywatelskiej nie byli w stanie udzielić szczegółowych informacji.

Nie podlega dyskusji fakt, iż wizyta któregokolwiek z byłych Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej, bez względu na reprezentowaną opcję polityczną, zdecydowanie zasługuje na większy rozgłos.

Na stronie internetowej klubobywatelski.info zawarta jest informacja, iż klubom przyświeca idea społeczeństwa obywatelskiego. - Jesteśmy platformą dialogu - otwarci i gotowi do rozmowy. Czas na nową jakość w życiu publicznym - można przeczytać.

Jeżeli nowa jakość w życiu publicznym ma polegać na społecznej dyskryminacji lub faworyzacji wybranych podmiotów gospodarczych, to z pewnością nie zasługuje ona na jakąkolwiek uwagę.

Z treści opublikowanej reklamy wynika, iż spotkanie z Bronisławem Komorowskim ma się odbyć 4. września 2017r., o godzinie 17:00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu.
ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz - Bronisław Komorowski - Prezydent


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION