POWRÓT
     2015-10-21 00:00:00

Prosument - dowiedz się więcej o programie.


28 października odbędzie się również spotkanie dla przyszłych beneficjentów programu PROSUMENT dofinansowanie zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych.

Urząd Miasta Racibórz oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Zapraszają na spotkania informacyjno-promocyjne Programu Prosument pt. „Prosument–Dofinansowanie Paneli Fotowoltaicznych” 28 października 2015 w godz. 10.00, 12.00, 16.00 Sala konferencyjna na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Prosument” - dofinansowanie mikroinstalacji OZE z inicjatywy UM Racibórz. Projekt skierowany jest do mieszkańców miasta, którzy rozważają montaż instalacji paneli fotowoltaicznych w swoich domach.

Spotkanie, połączone z wystawą urządzeń, ma na celu przybliżenie zasad Programu oraz wszelkich korzyści związanych z technologiami odnawialnych źródeł energii.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z: Panem Bartłomiejem Asztemborskim, e-mail:basztemborski@kape.gov.pl 693202127, Panią Jolantą Bujalską e-mail: bujalska.jolanta@poczta.um.raciborz.pl tel.32 75 50 772
Zapoznanie się z zasadami udziału w programie Prosument możliwe jest pod adresem www.raciborz.pl w zakładce ekologia. Uczestnictwo w spotkaniu jest nieodpłatne./raciborz.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION