POWRÓT
     2017-06-27 00:00:00

Racibórz. Przed nami sesja Rady Miasta.


W ostatnią środę miesiąca tradycyjnie zbiera się sesja Rady Miasta. Jest to sesja przedwakacyjna, w lipcu chwilę odpoczniemy od samorządu. Na czerwcowych posiedzeniu jednak radnych czeka naprawdę dużo pracy.

Reprezentanci mieszkańców Raciborza będą rozmawiać i decydować m.in. o tak ważnych sprawach jak: przekazanie środków Powiatowej Komendzie Policji, powołanie Rady Programowej Raciborskiego Centrum Kultury, zmianie nazw ulic, zmianie na budżetu na rok 2017. Niezwykle ważnym punktem obrad będzie uchwała w sprawie udzielenia absolutorium dla Prezydenta z tytułu wykonania budżetu za rok 2016. Radni wysłuchają także raportu monitoringującego z realizacji Programu Wspierania Przedsiębiorczości Miasta Racibórz w 2016r.

Poniżej czytelnicy strony Urzędu Miasta Racibórz mogą się zapoznać z całym porządkiem obrad XXX Sesji Rady Miasta Racibórz.

Porządek obrad jest dostępny także na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem https://esesja.pl/12500.

/fot.arch.redakcji//raciborz.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION