POWRÓT
     2017-12-18 00:00:00

Racibórz. Tragiczny wypadek na DW 919 na trasie Markowice-Babice.


Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego w sobotę wieczorem około godz. 22.10 na DW 919 na trasie Markowice-Babice. W wyniku odniesionych obrażeń 16-letnia pasażerka opla corsy poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem około godziny 22.10 na DW 919 na trasie Markowice-Babice. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 18-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, kierując samochodem Opel Corsa jadąc z Markowic w stronę Babic podczas manewru wyprzedzania z nieustalonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo, gdzie 16-letnia pasażerka opla poniosła śmierć na miejscu pomimo prowadzonej reanimacji. Do szpitala zabrani zostali dwaj pasażerowie w wieku 16 i 19 lat i 18-letni kierowca wszyscy z ciężkimi obrażeniami ciała. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę w szczególności podczas trudnych jesienno-zimowych warunków atmosferycznych. Ostrzegamy także pieszych i rowerzystów, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu i poruszaniu się jezdnią. Przypominamy również rowerzystom i pieszym o obowiązku używaniu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych./raciborz.slaska.policja.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION